Aktuálně 51292 nabídek práce!

Nabídka práce: Autoelektrikář / Elektromontážník - montáže postřikovačů, Kroměříž

Pozice:
Autoelektrikář / Elektromontážník - montáže postřikovačů
Zaměstnavatel:
MGM a.s.
IČO:
46900063
Oblast (okres, kraj):
Kroměříž
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
31000
Popis práce:

PRACOVIŠTĚ Holešov
- Náplň práce: práce na montáži i servisu postřikovačů dle technologických postopů, zejména na montáži elektronických komponentů
- Požadavky: ÚSO/SPŠ s technickým zaměřením; praxe nejméně 1 rok, znalost práce na PC; ŘP sk. B, zodpovědnost; samostatnost; zručnost; komunikativnost; zodpovědnost; tvůrčí myšlení; ochotu učit se novým věcem
- Výhodou: svářečský průkaz, znalost cizího jazyka (AJ, NJ, PL)
- pracovní doba pevná s rozvržením rovnoměrným od 6.00 - 14.30, Po-Pá
- Benefity: 5 dní sick days navíc nad rámec zákonné dovolené, dotované závodní stravování, služební telefon, cestovné, školení v zahraničí (DE, IT)
- kontakt osobně nebo telefonicky Po-Pá (6:00 - 14:30 hod., pan Kubík, tel 606 660 520) nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kubik@mgm.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Ing. Tomáš Kubík
Telefon:
606 660 520
Počet zobrazení inzerátu:
580×